specjalistyczne usługi doradztwa transakcyjnego

Seminarium - UŻYTECZNA STRONA

26 wrzesień 2011

 us_logo

Podczas prezentacji pt. ”Mobile First” Luke pokazał najważniejsze powody, dlaczego projektowanie warto zaczynać od mobilu. „Zaczynając projekt od wersji mobilnej otwieramy się na nowe możliwości, które całościowo poprawią doświadczenia w korzystaniu ze strony lub aplikacji. Poza tym mobile rośnie w siłę, zmusza użytkownika do skupienia się” – wyjaśnił Luke.

Seminarium „Użyteczna Strona” zostało podzielone na 3 części:
Sesje poranną o SEO dla zaawansowanych poprowadził Damian Siemkowicz z Performance Media. Trendy usability przedstawili tak znani i cenieni eksperci jak: Tomasz Kopacz z Microsoft, Tomasz Karwatka z Ideacto i Anna Boguska-Torbicz z Fundacji Obserwatorium Zarządzania.
Drugą część stanowiły studia przypadków systemu biznesowego qcadoo przedstawionego wraz z firmą Edisonda, portalu play.pl zaprezentowanego przez Agencję K2 oraz przepisownika Winiary wspólnie z agencją Adv.pl.


Pobierz prezentacje >>>


 


Celem seminariów „Użyteczna Strona” jest wspieranie rozwoju e-biznesu oraz użyteczności stron internetowych. Są one finansowane ze środków projektu „Katalizator Innowacji” z PO IG 5 oś priorytetowa Dyfuzja Innowacji działanie 5.2 „Wspieranie Instytucji Otoczenia Biznesu świadczących usługi proinnowacyjne oraz ich sieci o znaczeniu ponadregionalnym”.

Kontakt dla mediów:
Lidia Wężowska - specjalista ds. marketingu i PR
tel. +48 /22/ 379 47 04, e-mail: lidia.wezowska@obserwatorium.pl

Skontaktuj się z nami!

 
Mapa strony