specjalistyczne usługi doradztwa transakcyjnego

Partnerzy

Nasze usługi realizujemy w oparciu o wiedzę i doświadczenie konsultantów i ekspertów Fundacji Obserwatorium Zarządzania jak, również dzięki owocnej współpracyz szeregiem partnerów organizacyjnych.

logo CI Competency Institute profesjonalna firma na rynku usług doradczych i szkoleniowych. To zespół wykwalifikowanych i doświadczonych Ekspertów, Konsultantów oraz Szkoleniowców, którzyobszar Zarządzania Zasobami Ludzkimi traktują jako pasję.  Głównym celem działalności Competency Institute jest wdrażanie w różnego typu organizacjach najlepszych praktyk oraz koncepcji, które wspierają rozwój i zwiększenie efektywności podejmowanych działań.

logo TB    TrainingBot to profesjonalny system stworzony przez firmę TrainingHub, służący do zarządzania szkoleniami, procesami szkoleniowymi lub organizacją pracy firm szkoleniowych jak również wsparcie w realizacji projektów doradczych. Zawiera wszelkie niezbędne funkcjonalności potrzebne między innymi do zarządzania uczestnikami, rekrutacją osób na szkolenia, logistyki zasobów czy komunikacji z uczestnikami.

Skontaktuj się z nami!

 
Mapa strony